Doprava a platby

Doba dodání je do 24 - 48 hodin od objednání:

Zboží máme skladem. Objednávky vytvořené do 22:00 expedujeme v drtivé většině příští pracovní den a druhý pracovní den jsou přepravci doručovány k Vám domů. O Vánocích je doba dodání o den delší. 

Jen je potřeba počítat se zdržením v případě platby bankovním převodem. Čekáme totiž, než se platba fyzicky připíše na náš účet. Poté objednávku ihned expedujeme / připravujeme.

Doručování Vaší zásilky PPL:

Standardní čas doručování je v  rozmezí 8 - 18 hod.do druhého pracovního dne ode dne převzetí zásilky na celém území České republiky.

Nabízíme možnost volby VEČERNÍHO DORUČENÍ od 17 hod. až do 21 hod.ve vybraných lokalitách. Seznam lokalit naleznete zde.

Příjemce se může rozhodnout, zda zásilku na dobírku uhradí v hotovosti nebo platební kartou. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se příjemce svobodně rozhodne až v momentě převzetí zásilky.

Zákazník může sledovat aktuální stav a detailní informace o zásilce (včetně výše dobírky, možnosti platby kartou, apod.) na webových stánkách www.ppl.cz nebo prostřednictvím naší mobilní aplikace či mobilního webu http://m.ppl.cz ve svém telefonu.

 

 Volba způsobu přepravy (platí pro ČR):

PPL.......................................................65 Kč 

 Volba způsobu platby (platí pro ČR):

Dobírka...........................25 Kč

Bankovní převod...............0 Kč