Laretti LR-HT3004K

LR-HT3004K (1)

LARETTI LR-HT3004K     Hledáte topení do chladných pokojů na chatách a chalupách? Do obývacího či dětského pokoje, případně jako doplňkové topidlo třeba do zimní zahrady nebo na půdu? LARETTI přichází s elektrickým… Více informací

 Skladem 
749
619 bez DPH
Běžná cena:
999
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Laretti
Katalogové číslo:
A01-004
Záruka:
3 roky
Přidat k porovnání

LARETTI LR-HT3004K

 

 

Hledáte topení do chladných pokojů na chatách a chalupách? Do obývacího či dětského pokoje, případně jako doplňkové topidlo třeba do zimní zahrady nebo na půdu? LARETTI přichází s elektrickým konvektorem LR-HT3004K určeným do prostor o maximální velikosti 22 m² s regulací topného výkonu a možností pověšení na zeď.

Perfektní pokojové topení

Přijíždíte na víkend do chladné chalupy, potřebujete rychle vyhřát obývací pokoj nebo ložnici na požadovanou teplotu a nahřátí konvenčního kotle dlouho trvá? Konvektor LARETTI LR-HT3004K je ideálním pomocníkem právě v těchto situacích. Je skvělým řešením pro prostory typu obývacího nebo dětského pokoje o velikosti 22 m². Jedná se o klasický elektrický konvektor, který dokáže perfektně vytopit daný prostor během chvilky, zároveň je možné topný výkon regulovat ve třech úrovních – 750/1250/200 W. Nastavení požadované teploty podle aktuální potřeby je snadné pomocí otočného kolečka.

Snadná manipulace

Velkou předností konvektoru LR-HT3004K je jeho jednoduché provedení s možností snadné manipulace. Váží pouhých 3,8 kg a lze ho bez problémů umístit pomocí pevných nožiček na zem. Chcete jej připevnit na zeď např. do dětského pokoje nastálo? Praktické řešení v podobě závěsu na zeď umožňuje zapnutí topení v jakoukoli dobu bez nutné manipulace.

Italská tradice a evropská výroba

LARETTI navazuje na italskou tradici značky kuchyňského nádobí a elektrických spotřebičů do domácnosti a již téměř 100 let přináší spotřebitelům kvalitní výrobky do jejich domovů. Dlouholeté zkušenosti a technologický vývoj dovoluje značce LARETTI poskytnout na konvektor LR-HT3004K dokonce 3letou záruku oproti konkurenčním výrobkům. Současně jsou konvektory LARETTI na rozdíl od ostatních výrobků stále vyráběny v Evropě. Výběrem značky LARETTI tak máte jistotu kvalitního zpracování a bezvadného provozu výrobku po několik let.

Příkon: 2000 W

Typ topidla: konvektory

Vytápěný prostor: do 22 m2

Uživatelská recenze produktu Laretti LR-HT3004K

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů