O nás

Z malé dílny na světovou scénu

Stejně jako je tomu u většiny světoznámých značek i historie značky Laretti se započala v malé dílně zručného řemeslníka. Alessandro Laretti pocházel z rodiny, která po léta vyráběla potřeby do kuchyně. Tato rodina se díky svým prodejnám s kuchyňským zbožím proslavila po celé jižní Itálii, přičemž zákazníci oceňovali především vysokou kvalitu jejích výrobků. Ta je pro značku stále stěžejním kritériem, přestože sortiment se od doby jejího založení výrazně rozšířil. Díky tomu firma Laretti expandovala za hranice své domovské země a šířila její dobré jméno i ve světě. Oproti současným trendům je její výroba však i nadále lokalizována v Evropě. V současné době se tato původně rodinná společnost zaměřuje na domácí spotřebiče, jež svojí kvalitou rovnocenně konkurují profesionálnímu vybavení a získává vavříny i na poli technologií pro řízení teploty v obytných prostorech.

Tradice zavazuje

Technologie výroby se v rámci rodinného byznysu předávala z generace na generaci. V současné době však při vývoji nových produktů klade společnost Laretti důraz na využívání nejmodernějších technologií v kombinaci s unikátním a ergonomickým designem. Výrobky značky Laretti zkrátka na první pohled rozeznáte od ostatních. Kombinace úspěšné dlouhé historie a moderního výzkumu vede k důvěryhodnému zvuku jména společnosti po celém světě a předurčuje zaměstnance firmy k jeho dalšímu šíření.

Zákazník vždy na prvním místě

Chcete-li si užít luxusu používat domácí spotřebiče na profesionální úrovni, lovte při jejich výběru v italských vodách. Přes veškeré změny a inovace se hlavní směřování značky Laretti vždy přizpůsobuje především požadavkům zákazníka a péči o něj. Díky tomu se obklopeni výrobky společnosti Laretti budete cítit jako v bavlnce a při používání profesionálního vybavení si budete připadat jako mistři kuchaři.